Menu Meny

Kontakt oss

Kundeservice og abonnenter

Du når oss på telefon 67 21 79 74 hverdager 

mellom kl 09.00 – 11.30 og 12.30 – 15.00

E-post: kundeservice@vagabond.no

Besøk

Vagabonds kontorer ligger i Uranienborgveien 4, 0258 Oslo (vi er ofte på farten så ring gjerne først)

Post

Vagabond Forlag AS

Uranienborgveien 4

0258 Oslo

Telefon | epost

Kl 09.00 – 11.30 og 12.30 – 15.00 på hverdager.

-------------------------------------------

Kundeservice

E-post: kundeservice@vagabond.no

Telefon: +47 67 21 79 74

-------------------------------------------

Annonsering

E-post: annonse@vagabond.no

Telefon: +47 23 23 05 50

-------------------------------------------

Redaksjonen 

E post: redaksjonen@vagabond.no

Telefon: +47 23 23 05 50 

-------------------------------------------

Julie Luneborg Sjefredaktør

E-post: post@vagabond.no

Telefon: +47 23 23 05 50

-------------------------------------------

Helge Baardseth Redaktør

E-post: helge@vagabond.no

Telefon: +47 92 24 84 43 / +47 23 23 05 50

-------------------------------------------

Kjell Erik Ollendorff Lien Forlagssjef

E-post: vagabond@vagabond.no

Telefon: +47 41 92 82 24

-------------------------------------------

Anders Wyller Redaksjonssjef

E-post: anders@vagabond.no

Telefon: +47 90 50 62 53 / +47 23 23 05 50

Abonnér - spar 70%

Få med deg alle godsakene fra Norges ledende reisemagasin!